Послідовність дій

      Після прийнятого спеціалістами сервісного центру МВС рішення про неможливість визначити символи номера кузова (шасі, рами) через пошкодження металу на поверхні номерної площадки проводиться спеціальне дослідження автомобіля на предмет встановлення справжності його ідентифікаційного номера. Дослідження можна замовити в будь-якій експертній установі, а також у Бюро судових експертиз «Сантодор» або в його регіональних представництвах. Важливо, щоб отриманий вами документ відповідав основним вимогам, що ставляться Головним сервісним центром МВС України до таких документів.

Примітка: висновок дослідження обов’язково має бути однозначний, наприклад: «Ідентифікаційним номером (кузова, шасі, рами) автомобіля є номер і далі повний установлений ідентифікаційний номер, що складається, як правило, із 17 знаків. Якщо висновки фахівця-дослідника не однозначні, а ймовірнісні, Головний сервісний центр МВС матиме достатньо приводів відмовити заявнику у видачі дозволу на дублювання номера.

За вашим зверненням до Науково-дослідного бюро «Сантодор» або до його регіональних представництв наші фахівці зроблять аналіз зібраних вами документів і, в разі необхідності, допоможуть правильно оформити їх для передачі до Головного сервісного центру МВС на розгляд.

Про видачу дозволу на дублювання первинного чи нанесення присвоєного Головним сервісним центром МВС спеціального індивідуального ідентифікаційного номера транспортному засобу сповіщають працівники Бюро, після чого ви узгоджуєте дату, час і місце проведення дублювання чи нанесення номерів. Завершивши цю процедуру, працівники Бюро видають вам два пакети документів, один – для представлення до сервісного центру, щоб провести необхідні реєстраційні операції, а другий – вам для зберігання.