ВІДПОВІДЬ:

Порядок оформлення необхідних документів для отримання Висновку (дозволу) ГСЦ щодо можливості  дублювання  первинного ідентифікаційного номера ТЗ,  або нанесення присвоєного МВС спеціального індивідуального ідентифікаційного номера ТЗ.

 Для отримання дозволу щодо можливості дублювання  ідентифікаційного номера ТЗ,  або нанесення присвоєного МВС спеціального індивідуального ідентифікаційного номера ТЗ необхідно  підготувати для подання  до ГСЦ МВС наступний перелік документів:

Перший етап.

  1. Проведення спеціального дослідження ідентифікаційного номера ТЗ.
  2. Отримання експертного висновку з позитивним результатом дослідження ТЗ .

ВІДПОВІДЬ:

     Ні, ніяких довірених представників, крім штатних співробітників регіональних структурних підрозділів Бюро у нас немає. Але, останнім часом частенько надходить інформація про те що, особливо у Івано Франківській, Чернівецькій, Львівській та Закарпатській областях, при територіальних сервісних центрах (у минулому МРЕВ) кучкуються особи які, представляються що начебто працюють від імені НД Бюро судових експертиз «Сантодор» і, на окремих висунутих перед автовласниками умовах, пропонують свої послуги щодо вирішення питань по прискоренню проведення спеціального дослідження, отриманню Висновку (дозволу) у ГСЦ МВС та безпосередньому сприянню у нанесенні дублюючих, або спеціальних ідентифікаційних номерів спеціалістами Бюро. Це «рішали» до яких «Сантодор» ніякого відношення немає.

ОТВЕТ:  

1. Одним из заслуживающих внимания факторов при покупке автомобиля является отказ его владельца, по тем или иным причинам, снимать авто с учета. Предлоги могут быть самые разные: «нет времени», «не хочешь – не бери», «по такой цене у меня очередь стоит» и т.д.. Не редко автомошенники первое «знакомство» потенциального покупателя с транспортным средством умышленно назначают на выгодные для них дни и время. Например в выходной день или в конце рабочего дня, когда ТСЦ или почти не работают, или уже не работают, а продажу надо оформить «сейчас и немедленно!». Не поддавайтесь навязываемой продавцами спешке и от покупки такого автомобиля пока воздержитесь. В среде делков преступного автобизнеса существует достаточно много хорошо продуманных и «обкатанных» мошеннических схем продажи «не чистых» автомобилей. Будьте внимательны. Если будете хорошо всматриваться и анализировать «процесс», то сможете увидеть и понять много интересного. Знайте!!!, сегодня продать автомобиль на много-много сложнее чем купить. По этому искусственно создаваемая спешка это, скорее всего не случайность, а чаще всего – правило или мошеннический приём.

ВІДПОВІДЬ:

      Так, правовий шлях існує, але лише при дотриманні єдиної, але вкрай важливої умови – що номер кузова, шасі, рами, двигуна та інших вузлів і агрегатів не було знищено навмисно з метою унеможливлення подальшої ідентифікації транспортного засобу. Виявлена спеціалістами Бюро наявність слідів навмисного знищення ідентифікаційної інформації на вузлах і агрегатах Т/З дає підстави вбачати кримінальну природу їх походження, що потребує подальшого поглибленого та розширеного вивчення низки експертних та юридичних питань. Якщо з’ясується, що певний автомобіль має кримінальне минуле, то, згідно чинних нормативних актів КМ України, такі автотранспортні засоби дублюванню та нанесенню спеціальних-індивідуальних ідентифікаційних номерів - не підлягають.

ВІДПОВІДЬ:

      Найкраща порада це звернутися до будь якої експертної установи, яка спеціалізується на комплексному досліджені транспортних засобів і особливо їх ідентифікаційних номерів. Спеціалісти допоможуть Вам впевнитись у наступному:

     • що автомобіль дійсно є зареєстрованим на території України, а документи, що його супроводжують, не є підробленими;

     • що ідентифікаційний номер автомобіля не змінювався і є первинним (заводським), а також, що у запропонованого Вам автомобіля немає кримінального минулого;

ВІДПОВІДЬ:

      До будь якої експертної установи, яка спеціалізується на таких видах досліджень. Ніколи не слід поспішати, особливо коли демонструють свою поспішність продавці. Також не слід користуватись послугами бродячих «спеціалістів – одинаків», особливо в тих випадках, коли вам пропонуються усні висновки за результатами його роботи. Робота спеціаліста без належно документально оформленого та завіреного відповідним чином документа є чистої води фікцією. Як правило, це закінчується тим, що ні юридичної, ні матеріальної відповідальності, у випадку, коли спеціаліст помилився, вони не несуть.

      Бюро «Сантодор» також надає громадянам такі послуги, допомагає уникнути неприємних ситуацій, які можуть виникати,та надає фахові поради у випадку, коли не благо приємна ситуація вже склалася.

ВІДПОВІДЬ:

      Ні, не затримуємо, а от правдиву інформацію про нього Вам повідомимо, а також охоче надамо змістовні правові поради, коментарі та необхідні консультації. Крім цього, забезпечимо гарантію якості виконаної нами роботи шляхом надання змістовного письмового висновку спеціаліста на фірмовому, високо захищеному від підробки, бланку Бюро. Однак слід зазначити, що згідно закону, у випадку отримання нами офіційного запиту від правоохоронних органів ми, як і будь хто інший в нашій країні, зобов’язані надати запитувану ними інформацію про певний транспортний засіб та його власника.

ВІДПОВІДЬ:

      Дійсно, такі випадки можливі. Тоді вам слід обов’язково знати про те, що висновок спеціаліста Бюро складається з друкарського тексту та фотографій які наносяться тільки на оригінальний фірмовий бланк, який, на зворотній стороні, повинен мати типографський шестизначний порядковий номер. Ви телефонуєте до центрального офісу Бюро у м. Київ за номером телефонна вказаного на бланку, пояснюєте ситуацію яка склалася, називаєте номер бланку і отримуєте вичерпну конкретну відповідь. Не рідко, авто шахраями використовуються підроблені висновки від імені Бюро «Сантодор». Як правило вони оформлені примітивним способом, здебільшого на чорно-білих копіях фірмових бланків, без наявності фотографій та інших обов’язкових, для такого роду документу реквізитів.

ВІДПОВІДЬ:

      Виведення вартості надання послуг формується на підставі наявності, або відсутності різноманітних ситуативних складових, а саме:

     • марки та моделі Т/З;

     • року виготовлення Т/З;

     • технічного стану Т/З;

     • об’єму використання витратних матеріалів;

     • кількість експерт-годин витрачених для виконання необхідних робіт передбачених Методикою дослідження Т/З;

     • замовлення та отримання платної довідкової інформації від офіційних представництв заводів виробників Т/З, (в разі прямої необхідності та за згодою власника);

ОТВЕТ: 

      Да, бывают, в том числе и иномарки. Можем привести несколько примеров из нашей практики:

1. Автомобиль VW Passat попал в ДТП, кузов восстановлению не подлежит. Владелец, через официальное представительство производителя приобрел новый кузов, на который заводом изготовителем нанесение номера не предусмотрено. На основании имеющегося у владельца пакета документов (справка с таможни, справка СТО и т.д.) восстановленный, с новым безномерным кузовом автомобиль подлежит перерегистрации. Согласно требований п. 15 постановления КМ Украины № 1388, транспортные средства не имеющие идентификационных номеров к регистрации или перерегистрации допускаются только лишь после прохождения, в установленном порядке, процедуры дублирования или нанесения идентификационных номеров. Проведенным исследованием «Б/Н» кузова автомобиля было установлено, что на его номеронесущую деталь ранее номер не наносился, безномерная деталь не заменена, а установлена в условиях завода изготовителя. На приобретенный новый кузов и на работы по его замене в условиях СТО предоставлены все необходимые документы. Главный сервисный центр МВД Украины дал разрешение на дублирование на новом кузове (старого) идентификационного номера, который автомобиль имел до аварии. После этой процедуры владелец осуществил перерегистрацию, и пользуется автомобилем на законных основаниях.

ВІДПОВІДЬ:

      Науково-дослідне Бюро судових експертиз «Сантодор» є першою незалежною експертною установою в Україні. Понад 20-ть років Бюро спеціалізується виключно на досліджені дорожніх транспортних засобів (ДТЗ). Ми здійснюємо встановлення фактичної дати виготовлення автомобіля, проводимо перевірку ДТЗ на предмет викрадення чи незаконного ввезення на митну територію України, проводимо дослідження ідентифікаційного номера ДТЗ з метою встановлення кримінальних ознак його зміни, а також дослідження номера двигуна та лакофарбового покриття автомобіля з метою встановлення його ідентифікаційних властивостей тощо. За результатами проведеного дослідження надаємо змістовний письмовий висновок спеціаліста на фірмовому бланку Бюро з типографською системою високих ступенів захисту. Більш детальна інформація викладена на нашому сайті «www.santodor.com.ua»

ВІДПОВІДЬ:

      Дублювання первинних та нанесення присвоєних МВС спеціальних індивідуальних ідентифікаційних номерів ДТЗ передбачено п. 15 постанови КМ України N 1388 від 7 вересня 1998 р.п.15...Державна реєстрація (перереєстрація), зняття з обліку транспортних засобів, крім випадків вибракування їх у цілому, без ідентифікаційного номера або із знищеними, пошкодженими (один чи кілька символів номера візуально не визначаються) чи підробленими (змінено один або кілька символів номера, замінено панель (табличку) або частину панелі (таблички) з номером) ідентифікаційними номерами складових частин (кузова, шасі, рами) не допускається. Перша державна реєстрація таких засобів, а також ввезених на митну територію України транспортних засобів, що розшукуються правоохоронними органами інших держав, не проводиться. {Абзац другий пункту 15 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N600 (600-2012-п) від 27.06.2012}.