Найкраще рішення перед купівлею автомобіля – ваше звернення до компетентної спеціалізованої експертної установи, працівники якої гарно знаються на комплексному дослідженні транспортних засобів, насамперед їх ідентифікаційних номерів. Таких в Україні не так багато, але вони є.

У разі звернення до Науково-дослідного Бюро судових експертиз «Сантодор» його фахівці допоможуть вам отримати відповіді на основні питання, що мають значення при купівлі автомобіля, а саме:

  • чи дійсно автомобіль зареєстрований на території України, а документи, що супроводжують його, не є підробленими;
  • чи не змінювався ідентифікаційний номер автомобіля і чи є він первинним (заводським);
  • чи немає у пропонованого вам автомобіля кримінального минулого на території України;
  • яка фактична дата виготовлення автомобіля і чи дійсно він не омолоджений із метою підвищення його комерційної привабливості та вартості при продажу;
  • чи не перебуває пропонований вам автомобіль у розшуку як викрадений на території України і за її межами;
  • інші питання, які  для вас можуть бути цікавими.

Нагадуємо: за результатами досліджень складається висновок фахівця встановленого зразка, що видається тільки (безпосередньо) особі, за заявою якої проводилося дослідження. Іншім особам і/чи організаціям ніяка інформація не надається і не озвучується. Згідно чинного законодавства України Бюро зобов’язане надавати інформацію  в разі отримання письмових запитів правоохоронних органів, які мають на це відповідні повноваження.

КОНСУЛЬТАЦІЇ З ПИТАНЬ, ЯКІ ЦІКАВЛЯТЬ АВТОЛЮБИТЕЛІВ

БЮРО НАДАЄ - БЕЗКОШТОВНО!